Patrik Bartas

Vitajte. Volám sa Patrik a mám 25 rokov. Som vyštudovaný architekt, grafik a frontend WordPress developer. Pochádzam z malého mestečka na západe Slovenska, zo Skalice. Tento rok som promoval na STU v Bratislave.

Táto webová stránka slúži ako prezentácia mojej osoby, moje osobné portfólio. Nájdete tu rôzne veci, ktorými sa zaoberám pracovne ale aj vo voľnom čase. Od návrhu vizitek, cez webové stránky, až po komplexné architektonické návrhy. Ak Vás zaujímajú moje školské architektonické projekty, prezrite si môj Behance profil alebo výber prác na samostatnej stránke.

V súčasnosti sa najviac venujem tvorbe webových stránok. Môžem vám na mieru vytvoriť webovú stránku presne podľa vašich predstáv. Či už potrebujete vytvoriť portfólio, e-shop alebo informačnú stránku na propagáciu vašej firmy alebo produktu, som tu pre vás.

Ak sa o mne chcete dozvedieť viac alebo si prajete vytvoriť webovú stránku, neváhajte a ozvite sa. Nižšie nájdete moje kontaktné údaje + moju stopu na internete (sociálne siete). Niekde pridávam veci pravidelne, niekde skôr sporadicky.

patrik@bartas.sk / +421 944 522 220 (Sk)

cv - facebook - twitter - dribbble - instagram - linkedin - behance - medium - issuu

sdrsdr