Patrik Bartas

Vitajte. Volám sa Patrik a mám 26 rokov. Som vyštudovaný architekt, samouk grafiky a frontend WordPress developer. Pochádzam z malého mestečka na západe Slovenska, zo Skalice. Promoval som na STU v Bratislave v odbore architektúry a urbanizmu.

Táto webová stránka slúži ako prezentácia mojej osoby, moje osobné portfólio. Nájdete tu rôzne veci, ktorými sa zaoberám pracovne ale aj vo voľnom čase.

Pracujem ako junior architekt v architektonickom štúdiu Architekti Šebo Lichý v Bratislave. Zaoberám sa štúdiami najmä bytových domov.  Vo voľnom čase sa venujem veľa rôznym aktivitám. Pôsobím ako dobrovoľník v cyklodielni v Bratislave (cyklodielna BANM). Práca s bicyklami ma veľmi baví, rozoberám a znova skladám všetky možné bicykle (www.favourite.sk). Okrem práce s bicyklami sa v komunitnej sfére snažím urobiť ešte niečo viac. Momentálne pracujem na otvorení komunitnej recyklačnú dielne (plastujeme.sk). Venujem sa aj rôznym manuálnym prácam - rád šijem, vyrábam veci z papiera, dreva, experimentujem s rôznymi materiálmi, teraz kvoli dielni sa plánujem naučiť zvárať železo. Začal som aj fotografovať. Určite plánujem pridať na web aj nejakú sekciu kde zverejním moje najlepšie fotografie.

Ak sa o mne chcete dozvedieť viac alebo si prajete vytvoriť webovú stránku, navrhnúť dom, opraviť bajk, naučit sa niečo o recyklácii plastov, nafotiť či natočiť niečo, neváhajte a ozvite sa. Nižšie nájdete moje kontaktné údaje + moju stopu na internete.

patrik@bartas.sk / +421 944 522 220 (Sk)

cv - facebook - twitter - dribbble - instagram - linkedin - behance - medium - issuu

jaja